Zaprojektuj z nami wymarzoną łazienkę!

         Zapraszamy do skorzystania z usługi jaką jest realistyczna wizualizacja łazienki wykonywana przy użyciu profesjonalnego programu Cad Decor.

         Nasza projektantka to osoba z wieloletnim stażem w tej branży. Służy pomocą od A do Z; doradzi odpowiedni układ wyposażenia, wybór płytek i produktów tak aby Państwa łazienka była przyjemna w użytkowaniu, utrzymaniu czystości oraz cieszyła oko na długie lata 🙂

Dla naszych klientów taki projekt wykonujemy gratis!

Zasada jest prosta!

         Dzwoniąc pod nr 534-735-860 lub wysyłając maila na adres saloninstaldom@gmail.com umawiają się Państwo na spotkanie z projektantką.

Na spotkaniu pobieramy zaliczkę 500 zł, która po dokonaniu zakupów za min. 5000 zł jest odliczana od ostatecznej faktury.

 


         Na pierwszym spotkaniu analizujemy dostarczone wymiary , oraz ustalamy większość szczegółów. Po kilku dniach otrzymują Państwo pierwszą wizualizację z wybraną kolekcją płytek- zazwyczaj drogą mailową. Po oględzinach nanoszone są ewentualne poprawki.

 

Łazienkę tworzymy do momentu uzyskania przez Państwa całkowitej satysfakcji 🙂

 

         Po zaakceptowaniu wersji wizualnej przechodzimy do kompleksowej wyceny wszystkich elementów pomieszczenia. Otrzymują Państwo zestawienie obejmujące ilość płytek ceramicznych niezbędnych do wykończenia pomieszczania, ich cenę oraz wizualizację, która pozwoli ekipom wykonawczym (glazurnikom) wykonać łazienkę zgodnie z zaakceptowanym przez Państwo projektem.

Przykładowe realizacje

Organise your visit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

    By clicking the button you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.